O nas

Dom Weselny „Monika” Dom Weselny „Monika” to nowoczesny obiekt zaprojektowany tak, aby trafić w gusty najbardziej wymagających gości. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne sale urządzone na najwyższym poziomie, z eleganckim wystrojem i właściwą akustyką. Obszerna sala taneczna, której dodatkową zaletą jest brak zbędnych filarów, pozwala na swobodną zabawę, a pierwszy taniec Młodej Pary wygląda jak z bajki. Odpowiednio dopasowana klimatyzacja zapewnia poczucie komfortu bez względu na porę roku.

Zapewniamy profesjonalny personel i obsługę zgodną z wysokimi standardami sztuki kelnerskiej. Dołożymy wszelkich starań, aby nasza oferta kulinarna była atrakcyjna i dostosowana do zróżnicowanych wymagań gości. Mamy świadomość, że wesele to nie tylko udana zabawa, ale także dobre jedzenie, dlatego gwarantujemy, że od nas nikt nie wyjdzie głodny, a stoły wiejskie, rybne, cukiernicze oraz barek alkoholowy sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Dom Weselny „Monika” otoczony jest malowniczym ogrodem pełnym kwiatów i zieleni, na terenie którego znajduje się zbiornik wodny z romantycznym mostkiem oraz urocze altanki i alejki. Duży parking umiejscowiony przed budynkiem umożliwia swobodny wjazd i wyjazd z terenu posesji bez względu na miejsce parkowania. Z myślą o naszych najmłodszych gościach stworzyliśmy atrakcyjny plac zabaw oraz zapewniamy opiekę animatora, który proponuje gry i zabawy dostosowane do wieku dzieci.

Ślub jest ważnym i podniosłym wydarzeniem, jednym z najpiękniejszych w życiu, dlatego naszym głównym celem jest stworzenie niepowtarzalnej atmosfery, aby ten wyjątkowy dzień pozostał na długo w pamięci Nowożeńców i zaproszonych gości. Wiemy, jak ważne są to chwile, dlatego też nie szczędzimy czasu i poświęcenia na odpowiednie przygotowanie wesela i robimy wszystko, aby spełniać indywidualne marzenia o przyjęciu idealnym. Wspólnie z Państwem ustalamy zestawy dań, dobieramy najpiękniejszą dekorację, a nasz personel dba o każdy najdrobniejszy szczegół, aby wszyscy uczestnicy wesela mogli się wspaniale bawić. Zapewniamy, że każde przyjęcie przygotowujemy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem.

rodzinna tradycja

Niezawodna obsługa

Komfortowe wnętrza